Anasayfa Haberler Brain OConner Hızlı ve Öfkeli 9’da Geri mi Dönüyor?

Brain OConner Hızlı ve Öfkeli 9’da Geri mi Dönüyor?

Yazan: islamsaka
0 yorum

Brain OConner Hızlı ve Öfkeli serisi için vazgeçilmez bir karakterdi. Dominic Toretto’nun kardeşiyle sevgili olan Brain, usta oyuncu Paul Walker’ın ölmesiyle birlikte seriden çıkartılmıştı. Fakat son gelen haberlere göre aslında Hızlı ve Öfkeli 9 filmi için Brain O’Conner karakterini yapımcıların geri döndürmeye çalıştığı ortaya çıktı. LadBible’ın haberlerine göre filmin yapımcıları uzun bir süre boyunca Paul Walker’ın yerine geçebilecek bir dublör aradığı yönünde. Ayrıca son zamanlarda dünyada başlayan corona virüsüne benzeyen bir konusu olan Contagion (Salgın) Film İncelemesi sitemizde yayınlandı. Göz atmanızı tavsiye ederim. Sitemizde yayınlanan içeriklerden haberdar olmak için facebook sayfamızı takip edebilirsin.

Brain OConner Karakterini Hızlı ve Öfkeli 9 Filminde Canlandıracak Dublör Aramışlar

Brain OConner, Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk filminden serinin 7. filmine kadar bu devasa yapımda yer almıştı. Fakat 2013 yılında geçirdiği bir trafik kazası sonucu karakteri canlandıran Paul Walker ölmüştü. Bunun üzerine yapımcılar Brain karakterini filmden emekli etmek zorunda kalmışlardı. Filmde Paul Walker’ın tamamlayamadığı çekimleri Walker’ın kardeşlerini kullanarak ve çeşitli görsel efektler doğrultusunda tamamlamayı başarmışlardı. Fakat Muhabir Daniel Richtman’ın verdiği bilgilere göre artık yapımcıların Brain karakterini tekrardan filme dahil etmek istedikleri yönünde bir bilgi yayıldı. LadBilbe’ın filmin oyuncu departmanına yakın kaynaklardan bu haberin doğruladığı yönünde oldu. Yapımcılardan Bir Açıklama Yapılmadı

Brain OConner karakterinin döneceği yönünde söylentiler ortaya çıksa da yapımcılar tarafından bu bilgi doğrulanmadı. Hatta film cephesinden resmi olarak bu yönde gelmiş bir bilgi bulunmamakta. Fakat yayılan haber konusunda konuşmaktan çekinen film ekibi söylentilerin daha da yüksek bir boyuta ulaşmasını tetikliyor. Yarın resmi fragmanı yayınlanacak olan serinin yeni filmi, fragmanında bu sinyalleri vermediği takdirde haberin doğrulu da sağlanamamış olacak. Bu yüzden eğer böyle bir hamle gerçekleşecekse kesinlikle fragmanda bu konuya dikkat çekileceğini düşünmekteyim.

Hızlı ve Öfkeli İçinde Brain OConner

Brain OConner bu seri filmde Dominic Toretto karakterinden sonra gelen bir başrol karakteriydi. Bir süre boyunca devlet ajanlığı yapan Brain, çalıştığı kurum tarafından verilen bir görevde sokak yarışçılarını yakalamak için emir alır. Bunun için sokak yarışçılarının içine sızan Brain, Toretto adı verilen bir adamla tanıştıktan sonra ajanlıktan ziyade onların yoluna doğru kayar. Daha sonrasında Dominic Toretto’nun kardeşi Mia Toretto ile evlenir. Toretto ile yaptığı işler neticesiyle ajanlıktan atıldıktan sonra tamamen kendisini Toretto ailesine adar.

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak