Anasayfa Haberler Captain Marvel 2 Ne Zaman Çıkacak? Filmle İlgili Detaylar

Captain Marvel 2 Ne Zaman Çıkacak? Filmle İlgili Detaylar

Yazan: islamsaka
0 yorum

Captain Marvel 2 ile ilgili Marvel tarafından bilgiler gelmeye başladı. Serinin 2. filmi olacak bu yapım, Captain Marvel (serinin 1. filmi) filminin gişelerde yakaladığı muhteşem istatistiklerden sonra geleceği zaten belliydi. Fakat tam olarak ne zaman çekilmeye başlayacağı, post prodüksiyona ne zaman gireceği belli değildi. Sitemizde dün yayına giren ve İstanbul’un fethini anlatan Rise of Empires: Ottoman Netflix dizisinin incelemesi paylaşıldı. Göz atmanızı tavsiye ederiz. İlaveten, sitemizde yayınlanan içeriklerden haberdar olmak için facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Captain Marvel 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

The Hollywood Reporter’dan gelen bilgilere göre Captain Marvel filminin devamı üzerine Marvel stüdyolarında aralıksız bir çalışma başlamış. Bu doğrultuda da kendisi büyük bir proje olduğundan dolayı bir yıl içerisinde tamamlanamayacağı aşikar. Tahminlere göre Captain Marvel 22022 yılının ilk 3 ayından birinde tanıtılacak. Yazın başında da sinemalarda vizyona girecektir.

 

Marvel sinematik evrenine son katılan karakterlerden biri olan Captain Marvel, Avengers: Endgame filminde kısa bir süre olsa da büyük bir etkiye sahip karakter olmuştu. Bu durumdan dahi Captain Marvel 2’nin geleceğini anlamıştık. Marvel ve Disney ortak bir kararla Megan McDonnell’i devam filminin senaryosunu yazmak için işe aldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Bundan anlaşılacağı üzere filmin hikayesi birinci filme göre daha da geliştirilmeye, olgunlaştırılmaya çalışılmaktadır. Hikaye anlamında çok daha derin bir atmosferi olacağına kanaat getirdiğimiz film, karakter açısından Monica Rambeau ile bağlantılı bir film olacağı konusunda tahminler yürütülmektedir.

Marvel Cephesinden Film Hakkında Söylenenler

Bilindiği üzere Captain Marvel, 1990’lı yıllarda geçmekteydi. Marvel tarafından gelen açıklamalara göre Captain Marvel 2 ilk filme oranla bir sıçrayış yapacak ve film, günümüzde geçecektir. Aynı zamanda 2019’un başlarında Marvel stüdyolarının yöneticisi Kevin Feige’in devam filmi ile ilgili verdiği ipucu da şudur:

“Tüm insanlar iyi veya kötü olmadığı gibi Skrull’lar içinde de farklı ahlak anlayışı olan bireyler mevcut. Skrull’ların yeteneğine sahip olmak da çok cazip. Bu yüzden yeni konsept üzerinde çalışmanın çok keyifli olacağını düşünüyorum. Ortaya neler çıkartabileceğimize bakacağız. Öte yandan filmin bonus sahnesinde gördüğümüz gibi Captain Marvel günümüzde artık bizlerle birlikte. Buna rağmen Captain Marvel ve Talos arasında yaşananlardan farklı bir hikaye çıkartılabilir.”

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak