Anasayfa Haberler Damla Sönmez Rise of Empires: Ottoman Röportajı

Damla Sönmez Rise of Empires: Ottoman Röportajı

Yazan: islamsaka
0 yorum

Güzel ve başarılı oyuncu Damla Sönmez, yarın Netflix üzerinden yayınlanacak Rise of Empires: Ottoman mini dizisi ile ilgili görüşlerini bildirdi. Sönmez’in heyecanı kameralara yansırken, dizi hakkında spoiler olabileceği için bilgi vermekten kaçındı.

Sönmez, kendi karakteriyle ilgili bilgileri de bu röportajda paylaştı. Dün akşam ilk 3 bölümün izlendiğini söyleyen başarılı oyuncu, bu dizi için yerli yabancı birçok kaynağın tarandığını ifade etti. Bu sayede karakterlerin en doğal hallerini bulabildiklerini anlatan Damla Sönmez, oynadığı karakterin Bizans ve Osmanlı arasında çok başarılı bir ajan olduğundan bahsetti. İlaveten, Fatih Sultan Mehmet’in kaynaklara göre bu casusluk faaliyetlerini affettiğini, İstanbul’un altı ve üstüyle ilgili çok bilgisi olduğundan dolayı münazara ettiğinden bahsetti.

Sözlerinden anlayabildiğimiz kadarıyla İstanbul’un fethi ile ilgili bu güne kadar hazırlanmış en detaylı yapım Rise of Empires: Ottoman. Yüzünden, mimiklerinden ve davranışlarından yapımla ilgili heyecanı anlaşılan Damla Sönmez ile sizi baş başa bırakalım.

Yeni yayınlanan içerikleri kaçırmamak için instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. Rise of Empires: Ottoman haberimizi okumanızı da tavsiye ederiz.

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak