Anasayfa Haberler Eltilerin Savaşı Filmini Kaç Kişi İzledi? Oyuncuları Kimlerdir?

Eltilerin Savaşı Filmini Kaç Kişi İzledi? Oyuncuları Kimlerdir?

Yazan: islamsaka
0 yorum

Eltilerin Savaşı filmini kaç kişi izledi sorusu sinemaya gidecekleri yakından ilgilendiren bir soru. Keyifli bir vakit geçirmek isteyen izleyiciler sinema biletlerinin fiyatlarının artmasından sonra film seçimlerine temkinli yaklaşıyor. Tabii bir diğer sebep ise 90 dakikalık bir süreyi heba etmek istememeleri. Film vizyondaki süresini tamamladıktan sonra incelemesi sitemizde yer alacak fakat bu süreçte siz değerli izleyicilerin daha kolay karar vermenizi sağlayabiliriz. Film 6 gün önce (31 Ocak 2020) vizyondaki yerini almıştı. O günden bu güne kadar olan sürede toplamda 586.946 kişi tarafından izlendi. Özellikle geçtiğimiz hafta sonu büyük bir talep gören filmin gişe performansı oldukça başarılıdır diyebiliriz. Kısa sürede gişede güzel bir izleyici kitlesi toplayabilen filmin gişe hasılatı 11.077.421₺’dir. Ayrıca sitemizde Tomris İlk Türk Kadın Hükümdarı Filme Dönüşüyor film haberimize de göz atmayı unutmamanızı tavsiye ederiz. Facebook sayfamızı takip ederek yayınlanan içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

Eltilerin Savaşı Oyuncuları

Filmin oyuncuları arasından iki eltiyi Gupse Özay (Sultan) ve Merve Dizdar (Gizem) canlandırmaktadır. Eltilerimizin kocalarını ise Ferit Aktuğ (Selim) ve Uraz Kaygılaroğlu (Fatih) canlandırmaktadır. Eltilerden birini oynayan Gupse Hanım aynı zamanda filmin senaristidir. Filmde rol alan diğer oyuncular ise şunlardır:

  • Füsun Demirel
  • Ali İpin
  • Hülya Duyar
  • Kubilay Tunçer
  • Gamze Demirbilek
  • Taylan Erler
  • Mekin Sezer
  • Ayta Sözeri

Film Fragmanı

Eltilerin Savaşı için gösterilen ilgi bir yana dursun sizin sevdiğiniz yapıya uyup uymadığına göz atmanız gerekmektedir. Bunu spoiler okuyarak yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Fakat filmin fragmanını izleyerek azda olsa bu yapımın atmosferiyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gişe Performansı

İlk haftada 586.946 kişi tarafından izlendi. Toplamda 11.077.421₺’lik bir gişe performansı elde edildi.

Oyuncu Kadrosu

Gupse Özay
Merve Dizdar
Ferit Aktuğ
Uraz Kaygılaroğlu
Füsun Demirel
Ali İpin
Hülya Duyar
Kubilay Tunçer
Gamze Demirbilek
Taylan Erler
Mekin Sezer
Ayta Sözeri

Eltilerin Savaşı Konusu

Eltilerin Savaşı filmi iki elti olan Sultan ve Gizem arasındaki çekişmeleri konu almaktadır. Bu çekişmelerin zamanla büyümesiyle artık aralarında ki husumet bir rekabete dönüşecektir. İlerleyen süreçte kardeş olan Fatih ve Selim’de eşlerinin bu rekabetlerine alet olur ve ortalık iyice karışmaya başlar. Her iki tarafta birbirinden üstün gelmeye çalışırken arada yaşanan absürt ve komik durumları izleyip, gülmek bizlere kalıyor.

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak