Anasayfa Haberler Eltilerin Savaşı Ne Zaman Vizyonda? Eltilerin Savaşı Oyuncuları, Fragmanı

Eltilerin Savaşı Ne Zaman Vizyonda? Eltilerin Savaşı Oyuncuları, Fragmanı

Yazan: islamsaka
0 yorum

Eltilerin Savaşı ne zaman vizyonda? Eltilerin Savaşı oyuncuları ve fragmanı gibi sorulara cevap verdiğimiz bu yazıda filmle ilgili tüm detaylar bulunmaktadır. Filmin yönetmenliğini Onur Bilgetay yaparken senaryosu Gupse Özay tarafından yazılmıştır. Nulook stüdyolarında çekilen film toplamda 114 dakika (1 saat 54 dakika) uzunluğundadır. Türü bakımından komedi filmidir ve dağıtımcılığı UIP Türkiye tarafından yapılacaktır. Birbirinden yetenekli oyunculara yer sahipliği yapan film, umarız beyazperde karşısında onu izlemek için toplanan izleyicilerini senaryo, kurgu ve oyunculuk bakımından yüzüstü bırakmaz. Her ne kadar komedi filmi de olsa konusu bugüne kadar sıklıkla karşılaştığımız konular arasındadır. Bundan dolayı, film her ne kadar eğlenceli olabilecek olsa da bir anlam taşımadığı sürece kesin izlenilmesi gerekilen yapımlar arasına giremeyebilir. Sitemizde yayınlanan Hababam Sınıfı Yeniden Film İncelemesi yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca facebook sayfamızı takip ederek sitemizde ki yeniliklerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

Konusu

Eltilerin Savaşı filmi iki elti olan Sultan ve Gizem arasındaki çekişmeleri konu almaktadır. Bu çekişmelerin zamanla büyümesiyle artık aralarında ki husumet bir rekabete dönüşecektir. İlerleyen süreçte kardeş olan Fatih ve Selim’de eşlerinin bu rekabetlerine alet olur ve ortalık iyice karışmaya başlar. Her iki tarafta birbirinden üstün gelmeye çalışırken arada yaşanan absürt ve komik durumları izleyip, gülmek bizlere kalıyor.

Eltilerin Savaşı Ne Zaman Vizyonda?

Filmin ilk gösterimi 30 Ocak 2020 tarihinde Almanya’da yapılacak. Hemen sonraki gün yani 31 Ocak 2020 tarihinde Türkiye’de vizyona girecektir. Filme karşı oldukça büyük bir ilgi oluştuğundan dolayı ilk üç gün ki gişe hasılatı filmin odak anlamında başarılı olup olmadığını bize gösterecektir. Bununla birlikte 31 Ocak 2020 tarihinde filmle ilgili inceleme yazımızda film izlemeye değer mi değmez mi sorusunu cevaplandırıyor olacağız. İlaveten filme beş farklı değerlendirme kategorisi üzerinden puan vereceğiz. Tabii filmle ilgili spoilersız detaylı inceleme de bu yazıda bulunacak.

Eltilerin Savaşı Oyuncuları

Filmin oyuncuları girişte de bahsettiğimiz gibi birbirinden başarılı ve yetenekli oyunculardır. Filmin vizyona girdiği gün canlandırdıkları karakterlerin getirdiği sorumlulukları kaldırıp kaldıramadıkları belli olacaktır. O güne kadar size aktarabileceğimiz bilgi filmin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterlerdir.

 

 

 • Sultan (Gupse Özay)
 • Gizem (Merve Dizdar)
 • Selim (Ferit Aktuğ)
 • Fatih (Uraz Kaygılaroğlu)
 • Füsun Demirel
 • Ali İpin
 • Hülya Duyar
 • Kubilay Tunçer
 • Gamze Demirbilek
 • Taylan Erler
 • Mekin Sezer
 • Ayta Sözeri
Eltilerin Savaşı Fragmanı

Bu yazıdan üç hafta önce fragmanı yayınlanan filmin atmosferinin oldukça canlı ve eğlenceli olduğunu görebiliyoruz. Sözü uzatmadan sizi filmin fragmanıyla baş başa bırakalım.

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak