Anasayfa Haberler Hızlı ve Öfkeli (Fast and Furious) 9 Tanıtımı Yayınlandı

Hızlı ve Öfkeli (Fast and Furious) 9 Tanıtımı Yayınlandı

Yazan: islamsaka
0 yorum

Tüm zamanların gişede en çok hasılat yapan filmlerinden Hızlı ve Öfkeli (Fast and Furious) serisinin yeni filmi için resmi kanallarca tanıtım yayınlandı. Resmi ve ilk fragmanı yayınlanacak filmin tanıtım videosunda Toretto ailesinin eski işlerinden uzaklaştığını görüyoruz. Serinin her filminde hemen hemen yaşanan bu olay eski hayatlarını geride bırakıyor. Dominic Toretto ve yakınlarının bir şekilde yine kendilerini pis işlerin ortasında bulmasıyla devam ediyor. Artık kız kardeşinin çocuğunun büyümüş olduğunu ve babasının, dayısının peşinde gittiğine de tanıtım videosunda rastlıyoruz. Fakat her ne olursa olsun önceki bağlantıları vasıtasıyla Toretto ailesi yine birilerinin yardımına gidecektir. Ayrıca Justin Lin (Yönetmen) yeni filminde bize serinin her filminde olduğu gibi müthiş aksiyon sahneleri izletecek gibi duruyor. Sitemizde Tomris İlk Türk Kadın Hükümdarı Filme Dönüşüyor isimli haberi okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca facebook sayfamızı takip ederek yayınlanan içeriklerden hızlıca haberdar olabilirsiniz. Film 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek

Hızlı ve Öfkeli (Fast and Furious) 9 filminde yapımcıların ve senaristlerin mükemmel bir iş ortaya koyamaması ihtimali demek… Filmde sürükleyiciliğin azalması anlamında gelmektedir. Bunun sebebi serinin her filminde bir öncekine göre çok daha zorlayıcı bir rakiple karşı karşıya gelmesidir. İlk zamanlarda sadece yarış arabalarını gördüğümüz filmin hem atmosferi hem de konusu, senaryosu büyük bir değişikliğe uğramıştır. Değişimin getirdiği hususlardan birisi de karakterlerin silah kullanmalarından kaynaklı aksiyon sahnelerinin artışı olmuştur. Tabii bu değişim oldukça yerli yerinde bir değişim fakat ilk filmlerin ruhlarıyla sonrakilerin uyandırdığı hisler arasında büyük değişiklikler olduğu aşikar.

Hızlı ve Öfkeli (Fast and Furious) 9 filminin oyuncu kadrosunda en çok göze çarpan oyuncu Vin Diesel (Dominic Toretto). Ve Michelle Rodriguez’dir (Letty). Olayların merkezinde yer alan Toretto’lar oldukça cesur ve gözü kara karakterlerdir. Aile kavramına büyük bir önem veren Toretto’lar bu uğurda her şeyi yapabilir bir yapıya sahiptir. Kendilerine bir ekipten ziyade aile demeyi tercih ederler. Aileden birisinin başı belaya girdiğinde onu beladan kurtarmak için birlikte hareket ederler. Bu hususta filmin aksiyon yanının olduğu kadar dramatik yanlarının olduğuna da kanaat getirebilmemizi sağlamaktadır. Ki, senaryo içerisine serpiştirilmiş duygusal anlarla diğer sahneler arasında yapılan geçiş o kadar şairane ki eleştirmeye bin şahit ister.

Hızlı ve Öfkeli (Fast and Furious) 9 Film Tanıtımı

Play Video

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak