Anasayfa Haberler Sex Education 2. Sezon Yarın Yayında

Sex Education 2. Sezon Yarın Yayında

Yazan: islamsaka
0 yorum

Sex Education 2. Sezon Günü Geldi!

sex education 2. sezon

Sex Education 2. sezon yarın Netflix üzerinden yayınlanacak. Netflix platformunda çıktığı günden beri senaryosu bakımından ilginç karşılanan Sex Education, 17 Ocak 2020 tarihinde yeni sezonuyla izleyicilerin karşısında olacak. Seks terapileri düzenleyen Otis Milburn, ona müşteri bulan Maeve Wiley ve en yakın arkadaşı Ganalı Eric Effiong‘ın hikayesi kaldığı yerden yarın devam edecek. Aynı zamanda Sex Education dizisini sitemizde daha önce incelemiştik. İncelemeye buradan ulaşabilirsiniz.

Nelerle Karşılaşabiliriz? Nerede Kalmıştı?

sex education 2. sezon

sex education 2. sezon

Sex Education 2. sezon yarın yayımlana dursun, biz, en son nerede kaldığımızı hatırlayalım. Son bölümün son sahneleri dizinin başından beri umut etmeye başladığımız şeyler gerçekleşti. Otis’in hayatı düzene girmeye başladı, Maeve kendini dinledi ve istemediği ilişkiyi sonlandırdı, Dr. Jean Milburn her zaman ki gibi rutin işlerine devam etti… Fakat Maeve ile Otis’in son bölümlere doğru duygusal anlamda yakınlaşmalarından dolayı ikisi arasında bir kıvılcım bekliyorduk. Ne yazık ki umduğumuzu bulamayıp avucumuzu yaladık. Çünkü 1.sezonun son bölümünde, son sahne Maeve’in pişmanlığıyla sonlandı. Otis’e ulaşmak için ona göz atan Maeve, Otis’i Ola ile öpüşürken görünce onları rahatsız etmeden karışık duygular içerisinde mekanı terk etmişti. Bu sahne izleyiciyi hem meraklandırdı hem de üzdü. Birkaç bölümdür Maeve’in verdiği sinyaller ile Otis’le aralarında bişeyler geçme ihtimalini canlandırmıştı fakat öyle olmadı.

Sex Education 2. sezon bu doğrultuda başlayacak ve Otis’in Maeve’i anlamaya çalıştığı birkaç bölümle devam edeceği gibi duruyor. Aslında bu bir varsayımdan öte bir görüş. Bunu söylememin sebebi Otis’in Maeve’i görmezden gelemeyecek bir karakter olmasıdır. Aksi bir durum konunun gidişatına da zarar verebilir. Bu yüzden beklenen etkileşim bir nebze bile olsa 2. sezonun ilk bölümlerinde yaşanacaktır.

Sex Education Konusu

Sex Education 2. sezon gelmeden genel olarak dizinin konusuna değinelim. Sosyalleşme açısından başarısız olan Otis Milburn, annesinin cinsellik hakkında tüm bilgilere sahip seks terapisti olmasına rağmen bu konuda kararsız veya bundan dolayı tedirgindir. İstemeden okul müdürünün kabadayı, zorba çocuğuna seks kaygısı konusunda yardımcı olur. Bunda başarılı olduğunu gören Otis, okuldaki diğer çocuklara da bu konuda seks terapileri düzenlemeyi hedefler.

Dizinin ilerleyen süreçlerinde Otis, sınıfındaki Maeve ile tanışır. Maeve, Otis’in terapi konusundaki başarısını gördüğünden dolayı ona bir anlaşma teklif eder. Bu anlaşmaya göre Maeve, Otis’e çok daha fazla müşteri bulacaktır. Bulduğu müşteriler içinde seans bazına komisyon alacaktır. Otis, zaten başarılı olduğu bu işi genişletme, yayma kararı alarak bu teklifi kabul eder. Şimdi Sex Education 2. sezon için hazır sayılırsınız.

Sex Education 2. Sezon duyurusunu yaptığımız bu yazımızı arkadaşlarınızla paylaşarak 2. sezondan haber olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu desteğiniz bizim için harika olur. Film Halısı facebook sayfasını takip ederek bu tip duyuruları önceden alabilirsiniz.

Film Halısı şimdiden keyifli seyirler diler. Sağlıcakla kalın.

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak