Anasayfa Haberler Sex Education 3. Sezon Onayını Aldı

Sex Education 3. Sezon Onayını Aldı

Yazan: islamsaka
0 yorum

Sex Education 3. sezon onayının alınmış olduğu Netflix tarafından dün akşam bir video eşliğinde duyuruldu. Netflix’in büyük ilgi gören ve her geçen gün takipçi, izleyici sayısı çoğalan gençlik dizisinden nihayet güzel bir haber geldi. Gerçi izleyici kitlesine ve 2. sezonun sonuna bakıldığında 3. sezon’un geleceği kesindi. Fakat bunu resmi cephelerden duymak çok daha sağlıklı oldu. Yeni sezonda çok yüksek bir ihtimalle artık Otis ve Maeve’in ilişkisini izleyeceğimiz dizinin 3. sezonuyla ilgili videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Matrix serisini severek takip ediyorsanız Matrix 4 İçin San Francisco’da Çekimler başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca facebook sayfamızı takip ederek yeni yayınlanan içeriklerden anında haberdar olabilirsiniz.

Sex Education 3. sezon Otis’in Maeve ile çok daha yakınlaşacağı ve ikilinin aralarındaki duvarı kaldıracağı bir sezon gibi olacak duruyor. Dizinin 2. sezonunda beklenen Otis Maeve ilişkisi başlamamış üstüne üstlük daha da karışık bir hal almıştı. Maeve’in hislerini Otis’e açmasıyla birlikte ilişkilerinin seyri epey şaşmıştı. Bunun üzerinden en garip Otis gelmeye çalışmıştı. Evde verdiği büyük bir parti sonrasında olan biten her şeyi oldukça mesnetsiz bir biçimde ifşa ederek hem Ola’yı hemde Maeve’i kendinden uzaklaştırmayı başarmıştı. 2. sezonun son bölümünde bu yaptığı şeyleri telafi etmek için Maeve’in evine giden Otis onu bulamamıştı.

Sex Education 3. sezon onayını almasının en büyük sebeplerinden birisi klişe olmayan senaryosu ve olaylara yeni bir boyut kazandıran kurgu olmuş gibi duruyor. İzleyicileri ters köşe eden gelişmeler dizinin sürükleyiciliğine bir puan daha kazandırmış. İkinci sezonda umduğunu bulamayan izleyici böylelikle 3. sezon için çok daha meraklı bir reaksiyon sergilemektedir. Dizi ilk sezon daha çok Otis üzerinden dönerken ikinci sezon hikayeyi canlı tutmak adına Eric’e de şans tanıdı. Okula yeni gelen Rahimle çıkmaya başladıklarından sonra Adam’ı seçen Eric’in seçimlerini, hislerini her anlamda izleyiciye aktardılar. Ayrıca Aimee’nin otobüste uğradığı tacize de büyük bir dikkat çeken dizi, hikayenin sönük kalmasını bu tip yan olaylarla birlikte engellemeyi, sıkıcı bir halden çıkarmayı başardı.

Sex Education 3. Ne Zaman Yayınlanacak?

Sex Education 3. sezon birinci ve ikinci sezonlara bakılırsa yine Ocak ayında yayınlanacaktır. Çekim ve sezon onayı tarihleri bakımından benzerlik gösterdiğinden dolayı 13-20 Ocak 2021 tarihinde yayınlanmasını beklediğimiz üçüncü sezonla ilgili resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Lakin, büyük bir olasılıkla verdiğimiz tarihler arasında yayınlanacaktır.

Sex Education 3. Sezon Resmi Duyuru Videosu

Play Video

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak