Anasayfa Haberler Tuba Büyüküstün Rise of Empires: Ottoman Röportajı

Tuba Büyüküstün Rise of Empires: Ottoman Röportajı

Yazan: islamsaka
0 yorum

Tuba Büyüküstün, Rise of Empires: Ottoman Netflix mini dizisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hali ve tavırlarından anlayabildiğimiz üzere gayet heyecanlı ve mutlu gözüken oyuncu dizinin, tarih kitaplarında yer almayan bilgilere de yer verdiğinden bahsetti. İlaveten Rise of Empires: Ottoman dizisinin sinerjisinin çok yüksek olduğuna da konuşmasında yer verdi.

Bu boyutta İstanbul’un fethinin ve Fatih Sultan Mehmet’in ilk defa anlatıldığına dikkat çeken Tuba Büyüküstün, “projenin çok önemli bir yerde durduğunu düşünüyorum” dedi. Haremle çok ilgili olduğunu ama canlandırdığı karakter hakkında tarihte çok az bir bilgi olduğunu söyledi. Bu yüzden canlandırdığı Mara hatun karakterinden haberi olmadığını söyleyen başarılı oyuncu Büyüküstün, daha çok yabancı kaynaklardan bilgi edinildiğini söyledi. Ayrıca canlandırdığı karakterin Sırp Prensesi olduğunu, Osmanlı sarayına girebilmiş nadir soylulardan biri olduğunu ifade etti.

Büyüküstün, bu projenin Netflix Türkiye değil orjinal Netflix (merkez) tarafından çıkışlı olduğunu belirterek projenin büyüklüğü hakkında bir gönderme yaptı. Röportajın geri kalanıyla sizi baş başa bırakalım ve geriye kalan bilgileri röportajdan Tuba Büyüküstün’den edinin.

Play Video

Ayrıca haberlere ve sitemize yeni girilen içeriklerden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Damla Sönmez Rise of Empires: Ottoman röportajı sitemizde yayınlandı. Onu da okumanızı tavsiye ederiz.

Benzer Gönderiler

Bir Yorum Bırak